Vienmēr labas preces un labas cenas.
LVRU
Labdien cienījamais: apmeklētāj

Mani pirkumi:

0.00 €
TOP

JAUNUMI

AKCIJAS

Piegāde

Kontakti

Informācija

Līzings


PRODUKTU KATALOGS
Preces uz specpasūtījumu (23)
Zivis
Putni
Kaķi
Suņi
Profesionāla kosmētika suņiem un kaķiem (1)
Grauzēji
Bruņurupuči un rāpuļi
ZOO NEWS
Red Sea
Tropica
Dennerle
Giesemann
AquaLighter
Vitakraft
ACANA
Karlie-Flamingo
ORIJEN
Padovan
Animonda
Ever Clean
8 IN 1
Jerob
ADA
AQUAEL
Aquatlantis
aqua-art
Arcadia
BOYU
Hydor
Hagen
Hikari
Eheim
Juwel aquarium
JBL
Savic
Seachem
Sylvania
SERA
Tetra
Ferplast
Resun
Aquarium Münster
Zirgs (19)
Aptieka mājdzīvniekiem un mājlopiem
Sanitāri higiēniskie līdzekļi (6)
Pretparazītu līdzekļi
Arhīvs (38)

Sākums   »   ZOO NEWS   »   ORIJEN


 

ORIJEN Latvijā!


Kanādas kompānija Champion Petfoods jau 25 gadus ražo ekskluzīvu dzīvnieku barību, tai skaitā jaunas paaudzes barību ORIJEN. Kompānijas Champion Petfoods devīze „LABĀKĀ DZĪVNIEKU BARĪBA NO SVAIGIEM KANĀDAS PRODUKTIEM”, tas attiecas arī uz barību ORIJEN. Izgatavojot šo barību neizmanto lētas sastāvdaļas no nezināmiem piegādātājiem, tai skaitā lētus graudus vai nezināmas izcelsmes saldētus gaļas produktus.
Champion Petfoods izmanto vislabākās kvalitātes svaigus, tikai vietējās izcelsmes produktus, ko rūpnīcai katru dienu piegādā pārbaudīti piegādātāji.

 

 

GODALGOTI SUŅU BARĪBAS VEIDI UN KĀRUMI

Bioloģiski atbilstīgā ORIJEN barība pārstāv jaunas barības kategoriju, kas izveidota, lai barotu suņus un kaķus atbilstoši uzturam, kam viņu senči pielāgojušies evolūcijas gaitā un kas ir bagāts ar daudzveidīgu gaļu un olbaltumvielām.

 

ORIJEN satur nepārspējamas svaigas brīvās audzēšanas apstākļos audzētas mājputnu gaļas, veselu dabiskā vidē dētu olu, veselu savvaļā zvejotu zivju un lopkopības saimniecībās audzētu dzīvnieku gaļas sastāvdaļas – tās mūsu reģionā ir audzējuši un zvejojuši cilvēki, kurus mēs pazīstam un kuriem uzticamies, un tās katru dienu tiek piegādātas mūsu virtuvēs, tādēļ ir pārpilnas ar vērtīgām uzturvielām.

Mājdzīvnieku mīļotāji visā pasaulē uzticas godalgotajai ORIJEN barībai un kārumiem, kas garantē, ka jūsu lolotais suns vai kaķis ir laimīgs, veselīgs un spēcīgs!

 

BARO, KĀ TO PAREDZĒJUSI DABA
MŪSU BIOLOĢISKĀS ATBILSTĪBAS FILOZOFIJA IR VIENKĀRŠA: ATDARINĀT TO GAĻAS DAUDZUMU, SVAIGUMU UN DAUDZVEIDĪBU, KĀDAI SUŅI UN KAĶI IR PIEMĒROJUŠIES BIOLOĢISKĀS ATTĪSTĪBAS GAITĀ.

 

Pelēkais vilks (Canis Lupus) ir visu mājas suņu (Canis Lupus Familiarius) sencis un tuvākais radinieks – viņiem ir kopīgi 97% DNA, bet Tuvo Austrumu savvaļas kaķis (Felis Silvestris Lybica) ir mājas kaķu (Felis Silvestris Catus) tuvākais radinieks.

Neskatoties uz ilgajiem šķirņu veidošanas gadiem, mājas suņu un kaķu iekšējo orgānu darbība un anatomijas radītās iespējas faktiski ir tādas pašas kā viņu savvaļas radiniekiem, tādēļ nav pārsteigums, ka līdzīgas ir arī uztura prasības.

 

GAĻĒDĀJU ĒŠANAS ANATOMIJA
GLUŽI KĀ VIŅU SENČIEM, ARĪ MŪSDIENU SUŅIEM UN KAĶIEM PIEMĪT ANATOMIJAS ĪPATNĪBAS, KAS RAKSTURĪGAS TĀDA UZTURA PATĒRĒŠANAI, KURA PAMATĀ IR GAĻA, – TAS IR BŪTISKS FAKTORS, KURU MĀJDZĪVNIEKU MĪĻOTĀJI BIEŽI VIEN NEŅEM VĒRĀ. KĀDAS IR VIŅU ANATOMIJAS ĪPATNĪBAS?

 

ZOBI UN ŽOKĻI
Plata mute veselu gaļas gabalu norīšanai, žoklis ar vienkāršu locītavu, kam nepiemīt spēja košļāt no vienas puses uz otru (atšķirībā no augu ēdājiem, kuri ēdienu intensīvi sakošļā, gaļēdāji to dara reti).
Asi, smaili zobi gaļas satveršanai un saplosīšanai (nevis augu sasmalcināšanai).

 

SIEKALAS UN ENZĪMI
Tā kā gaļēdāji nekošļā barību un nav pielāgojušies ogļhidrātu uzņemšanai no augiem, viņu siekalas nesatur gremošanas enzīmu amilāzi.
Gaļas ēdāji atšķirībā no augu ēdājiem nekošļā barību un nesajauc to ar siekalām – viņi norij veselus gaļas gabalus. Gaļas ēdājiem siekalu darbības mērķis ir ieeļļot rīkli (nevis iepriekš sagremot barību).
Augu ēdāju siekalas satur gremošanas enzīmu amilāzi, kas košļāšanas laikā sajaucas ar barību un sāk ogļhidrātu sadalīšanu.

 

ĪSS GREMOŠANAS TRAKTS
Dabā gaļēdāji neēd katru dienu; dažreiz viņi tiek pie barības tikai reizi nedēļā. Tādēļ viņiem ir liels vienkameras kuņģis, kas ir piemērots ātrai gaļas uzņemšanai un vēlākai sagremošanai.
Tā kā gaļa ir viegli sagremojama (salīdzinot ar augiem), suņiem un kaķiem ir īss, vienkāršs kuņģa-zarnu trakts (salīdzinot ar augu ēdājiem, piemēram, govīm, kurām ir četri kuņģi un kuras gremo nepārtraukti).
Plēsējiem ir augsta kuņģa skābes koncentrācija, lai ātri sadalītu gaļu un iznīcinātu ar jēlu gaļu saistītās baktērijas.

 

GLUŽI KĀ VIŅU SAVVAĻAS RADINIEKIEM, ARĪ MŪSDIENU SUŅIEM UN KAĶIEM IR ASI ZOBI, ĪSS GREMOŠANAS TRAKTS UN ĶERMENIS, KAS PIEMĒROTS GAĻAS OLBALTUMVIELU UN TAUKU PĀRSTRĀDEI.

Bioloģiski atbilstošā ORIJEN barība atspoguļo evolūcijas gaitā veidojušos uzturu, kas jūsu sunim vai kaķim nodrošina barības vielas, kā to paredzējusi māte daba, ar nepārspētām svaigas daļas sastāvdaļām, kā arī mazāku svaigu veselu augļu, dārzeņu un augu valsts piedevu daudzumu, tādēļ ORIJEN sastāvā ir:


85% GAĻAS | nepārspēta citu sauso barību vidū ar aptuveni trīs reizes lielāku gaļas daudzumu nekā tradicionālajā suņu un kaķu barībā, ORIJEN barības bagātīgās gaļas sastāvdaļas nodrošina barības vielas tādā veidā, kā to paredzējusi daba.
38–44% OLBALTUMVIELU | ORIJEN bagāto olbaltumvielu sastāvu veido augstākās klases dzīvnieku (nevis augu) izcelsmes sastāvdaļas, neiekļaujot barībā augu olbaltumvielu koncentrātus, piemēram, zirņu vai kartupeļu olbaltumvielas, kas bieži sastopamas tradicionālajā mājdzīvnieku barībā.

 

NEPĀRSPĒTA CITU SUŅU VAI KAĶU BARĪBU VIDŪ, ORIJEN SVAIGĀS VIETĒJĀ REĢIONĀ AUDZĒTĀS SASTĀVDAĻAS SACENŠAS AR MĀTI DABU, PIEGĀDĀJOT BARĪBAS VIELAS VISSVAIGĀKAJĀ, DABISKĀKAJĀ UN BAROJOŠĀKAJĀ VEIDĀ.

  • SVAIGA | 2/3 gaļas, zivju, putnu gaļas un olu ir SVAIGA vai JĒLA, tādēļ tā ir bagāta ar olbaltumvielām, taukiem, vitamīniem un minerālvielām, nodrošinot visvairāk barības vielu.
  • ŽĀVĒTA | 1/3 gaļas ir žāvēta zemā temperatūrā (90 °C), koncentrējot uzturvielas bioloģiski pieejamā veidā – salīdzinot ar nozares standartu, kas paredz iekļaut kaulu atliekas un subproduktus, kuri nav piemēroti lietošanai cilvēka uzturā.

Gan svaigās, gan žāvētās gaļas sastāvdaļas, kas ietilpst ORIJEN barībā, tiek gatavotas no dzīvniekiem, kas atzīti par derīgiem lietošanai cilvēka uzturā, un tas Ziemeļamerikas mājdzīvnieku barības ražotāju vidū ir retums.

 

KAD MĒS SAKĀM „SVAIGA“, MĒS TĀ ARĪ DOMĀJAM!BA-topten-icon
DAUDZI ZIEMEĻAMERIKAS MĀJDZĪVNIEKU BARĪBAS RAŽOTĀJI IZŠĶĪDINA GAĻAS PULVERI, PIEVIENOJOT TAM ČETRAS DAĻAS ŪDENS, UN PĒC TAM TO APZĪMĒ KĀ „SVAIGU“.

ORIJEN barība ir atšķirīga. Mūsu svaigā gaļa parasti nokļūst no lauku saimniecības līdz virtuvei triju dienu laikā, bet no virtuves līdz barībai – divu dienu laikā. Mēs izmantojam trīs gaļas sastāvdaļu kategorijas:

  1. SVAIGA: vienīgais veids, kā mēs konservējam svaigo putnu gaļu, olas, zivis un gaļu, ir atdzesēšana – nekādu konservantu vai sasaldēšanas.
  2. JĒLA: tāda pati kā svaigās sastāvdaļas, tikai strauji atdzesēta.
  3. ŽĀVĒTA: kaltēta zemā temperatūrā (90 °C), nodrošinot koncentrētu olbaltumvielu avotu – nekādu ķīmisku konservantu.

PLAŠA SVAIGAS GAĻAS DAUDZVEIDĪBA

IESAKĀM DABISKA UZTURA DAUDZVEIDĪBU: ŠODIEN ZIVIS, RĪT PĪLE VAI ZOSS, PARĪT SVAIGAS OLAS. MŪSU BARĪBAS PAMATPRINCIPS IR PLAŠA SVAIGAS GAĻAS DAŽĀDĪBA, NODROŠINOT BŪTISKU OLBALTUMVIELU UN TAUKU DAUDZVEIDĪBU, KAS SNIEGS SUŅIEM UN KAĶIEM PILNVĒRTĪGU UZTURU.

 

Tradicionālajā suņu un kaķu barībā šī daudzveidība ir zaudēta, turklāt tā bieži vien sastāv no viena dzīvnieku veida sastāvdaļām, piemēram, vistas vai jēra gaļas, ir stipri pārstrādāta un reti kad ir autentiski svaiga

 

ORIJEN barība ir atšķirīga. Tajā ir astoņi dažādi svaigas vai jēlas gaļas veidi, tādēļ ORIJEN nodrošina barojošu olbaltumvielu un tauku daudzveidību, kas dabiskā veidā veicina lielisku veselību.

 

EKOLOĢISKI AUDZĒTA SARKANĀ GAĻA
Mūsu barībā iekļauto liellopu, mežacūku, bizonu, jēra, aitas, cūkas, kazas un brieža gaļu katru dienu piegādā SVAIGU vai JĒLU no Albertas provinces lopkopības apgabala centra vietējām saimniecībām, kur šos dzīvniekus audzē dabiskā veidā, lietojot vienkāršu svaiga gaisa, tīra ūdens un dabisku zālaugu recepti, tādēļ gaļa nesatur konservantus un ir pilnvērtīga un garšīga.

Nesatur antibiotikas | Ar zāli barotu lopu gaļa | Piegādāta svaiga vai jēla | Atzīta par piemērotu cilvēka uzturam | Vesela medījuma proporcijas

 

BRĪVĀS TURĒŠANAS APSTĀKĻOS AUDZĒTA PUTNU GAĻA UN DABISKĀ VIDĒ DĒTAS OLAS
Vietējo prēriju un Ontārio lauku saimniecībās brīvās audzēšanas apstākļos audzētās vistas, pīles, tītarus un dabiskā vidē dētās veselās olas ir audzējuši cilvēki, kurus mēs pazīstam un kuriem uzticamies, turklāt pirms nonākšanas mūsu virtuvēs visas sastāvdaļas ir atzītas par piemērotām lietošanai cilvēka uzturā, un tās katru dienu piegādā svaigas, tādēļ tajās ir daudz barojošu olbaltumvielu un tauku.

 

Nesatur antibiotikas | Audzētas brīvās audzēšanas apstākļos | Piegādātas svaigas vai jēlas | Atzītas par piemērotām cilvēka uzturam | Vesela medījuma WholePrey™ proporcijas


ILGTSPĒJĪGĀ VEIDĀ SAVVAĻĀ ZVEJOTAS VESELAS ZIVIS
ORIJEN ir unikāla arī tādēļ, ka mūsu svaigās un nesadalītās jūras zivis (nevis maltie zivju atgriezumi, kas ir nozares standarts) ir ilgtspējīgi zvejotas savvaļā aukstajos Klusā okeāna ūdeņos Vankūveras salas piekrastē un pirms piegādāšanas mūsu virtuvēs ir atzītas par piemērotām lietošanai cilvēka uzturā.

Ilgtspējīgi zvejotas savvaļas zivis | Piegādātas svaigas vai jēlas un nesadalītas | Atzītas par piemērotām lietošanai cilvēka uzturā

 

SUŅIEM UN KAĶIEM NAV PILNĪGI NEKĀDAS BIOLOĢISKI NOTEIKTAS VAJADZĪBAS PĒC OGĻHIDRĀTIEM.
Lai gan ogļhidrāti ir atzīti par galveno aptaukošanās un diabēta cēloni, mājdzīvnieku mīļotāji bieži vien nezina, ka vairums suņu un kaķu barības satur vairāk nekā 50% ogļhidrātu. Vēl ļaunāk, tradicionālā barība satur „ātros“ ogļhidrātus, piemēram, rīsus, tapioku un cieti – sastāvdaļas, kas ātri uzsūcas suņu un kaķu organismā un var izraisīt cukura līmeņa paaugstināšanos asinīs un veicināt tauku uzkrāšanos.

 

OGĻHIDRĀTI PRET OLBALTUMVIELĀM
Starp olbaltumvielām un ogļhidrātiem pastāv vienkārša attiecība: ja viena sastāvdaļa palielinās, otra samazinās. Tas nozīmē – jo barībā vairāk olbaltumvielu, jo mazāk paliek vietas ogļhidrātiem.

Tās ir labas ziņas gaļēdājiem. Kamēr olbaltumvielas ir ļoti svarīgas, ogļhidrāti ir „tukšās kalorijas“, kam ir visai pretrunīgi vērtēts enerģijas potenciāls un maza uzturvērtība.

Ar olbaltumvielā bagātajā ORIJEN barībā ogļhidrātu daudzums ir ierobežots līdz 20% – tie ir ogļhidrāti ar zemu glikēmisko indeksu, tostarp lēcas, svaigi veseli ķirbji, sviesta ķirbji, dažādi svaigi zaļumi un augļi.

 

NE VISI OGĻHIDRĀTI IEDARBOJAS VIENĀDI
Saskaņā ar glikēmisko indeksu (GI) ogļhidrāti ir iedalīti, pamatojoties uz to, kā tie ietekmē cukura līmeni asinīs.

  • Ogļhidrāti ar augstu glikēmisko indeksu jeb „ātrie“ ogļhidrāti, piemēram, no tapiokas, kartupeļiem, rīsiem un kukurūzas, tiek ātri sagremoti, strauji paaugstinot glikozes saturu asinīs un veicinot tauku uzkrāšanos.
  • Ogļhidrāti ar zemu glikēmisko indeksu jeb „lēnas iedarbības“ ogļhidrāti, piemēram, no lēcām, lēni nokļūst asinīs, samazinot tauku uzkrāšanās iespēju, veicinot stabilu cukura līmeni asinīs un slaidu muskuļu masu.

GLIKĒMISKĀ SLODZE
Glikēmiskā slodze (GS) ir mērījums, kas norāda, kā barība ietekmē jūsu mājdzīvnieka cukura līmeni asinīs. To aprēķina, sareizinot ogļhidrātu glikēmisko indeksu (GI) ar ogļhidrātu daudzumu barībā, iegūstot mērījumu, kas norāda, cik ātri ogļhidrāti uzsūcas asins plūsmā. Visai ORIJEN barībai ir zems glikēmiskais indekss, tādējādi ierobežojot glikēmisko slodzi līdz GS 1,5.


 

NEKAD NETIEK IZMANTOTI ĀRPAKALPOJUMI

 

MŪSU PAŠU GATAVOTA BARĪBA. MŪSU PAŠU VIRTUVES.
BARĪBAS IZVĒLE SAVAM SUNIM VAI KAĶIM IR VIENS NO VISSVARĪGĀKAJIEM JŪSU PIEŅEMTAJIEM LĒMUMIEM. MĒS LEPOJAMIES PAR SAVU REPUTĀCIJU, ESAM AIZRAUTĪGI SAVAS RAŽOTĀS BARĪBAS ATBALSTĪTĀJI UN ESAM APŅĒMUŠIES IEVĒROT VISAUGSTĀKOS AUTENTISKUMA, UZTURVIELU ATBILSTĪBAS UN BARĪBAS DROŠUMA STANDARTUS.

Tādēļ mēs gatavojam ORIJEN barību paši savās virtuvēs, kur mēs pārzinām katru sīkāko detaļu, sākot no barības izveides līdz sastāvdaļu iepirkšanai, un nodrošinām mūsu stingro barības drošuma procesu ievērošanu. Mūsu virtuvēm nav līdzvērtīgu nevienā citā mājdzīvnieku barības ražošanas uzņēmumā, un tās atbilst visstingrākajiem pasaules līmeņa standartiem, tostarp Kanādas valdības un Eiropas Savienības noteiktajiem standartiem.

Mūsu virtuvēs gatavo tikai ORIJEN un ACANA barību – mēs neražojam barību citiem uzņēmumiem un neļaujam citiem ražot mūsu barību. Mēs citādi nevaram. Un domājam, ka arī jūs dodat priekšroku šādi gatavotai barībai.

 

ORIJEN ražotāja mājas lapa - http://www.orijen.cahttps://www.championpetfoods.com

 

Pie mums ir pieejami:

Kaķi
Sausā barība
Suņi
Sausā barība

 
...


Pirkumu grozs
Jūsu grozā
nav preču

Meklēšanas vēsture
Nav meklēšanas vēstures..
Top

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.

X