Vienmēr labas preces un labas cenas.
LVRU
Labdien cienījamais: apmeklētāj

Mani pirkumi:

0.00 €
TOP

JAUNUMI

AKCIJAS

Piegāde

Kontakti

Informācija

Lizing


Palīginformācija
Bieži uzdoti jautājumi

PDF grāmatas
DENNERLE Идеальные растения
DENNERLE Борьба с водорослями
JBL Обустройство аквариума
JBL Вода в аквариуме
SERA Healthy aquarium fish
SERA How to feed your tropical fish
JBL The right food for your fish

Produktu katalogs
Preces uz specpasūtījumu (53)
Zivis
Putni
Kaķi
Suņi
Profesionāla kosmētika suņiem un kaķiem (16)
Grauzēji
Bruņurupuči un rāpuļi
ZOO NEWS
Zirgs (18)
Aptieka mājdzīvniekiem un mājlopiem
Sanitāri higiēniskie līdzekļi (22)
Pretparazītu līdzekļi
Arhīvs (40)

Informācija

Darba laiks svētku dienās

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

1

brīvdiena

2

brīvdiena

3

līdz 18:00

 4 

līdz 19:00

 5

līdz 18:00

6

līdz 16:00

 7

brīvdiena

8

līdz 18:00

 9

 līdz 19:00

10

līdz 18:00

11

 līdz 19:00

 12

līdz 18:00

13

līdz 16:00

 14

brīvdiena

 

 Cienījamie apmeklētāji!

 

             Internet veikals vienmer.lv cenšas palīdzēt piedāvāto preču izvēlē. Lielākai šīs produkcijas daļai tiek izmantots video klips. Piedāvātais video klips nepieder mūsu mājas lapai. Video klips tikai paņemts no plašsaziņas video portāla „youtube”

Video tikai piemeklēts, lai kaut nedaudz sīki un grafiski nodemonstrētu aparāta izskatu un viņa raksturojumu.
Iepakošanas krāsa un komplektācija var atšķirties no video klipā demonstrētā.

 

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.

 

Noderīgo informāciju:
1. Mūsu veikals atrodas: Rīgā, Brīvības gatve 222, LV-1039
2. Veikals ir maziņš (nemeklējiet lielu veikalu) bet uz vietas ir absolūti viss kas vajag zivīm un rāpuļiem, kā arī paši akvāriji līdz 200l un terāriji.
3. Visas preces ir oriģinālā iepakojumā demonstratīvi nekas nav uzliekts – akvāriju vai salikto skapi nav iespējams apskatīt, viss ir kastēs iekšā, pirms pirkšanas mēs varām atvērt iepakojumu un apskatīt bet ne vairāk. Salikt plauktu, filtru, akvārija iekšējo aprīkojumu vai citas nesaliktas preces jums vajag pašiem, visām precēm līdzi nāk grāmatiņas – instrukcija. No mūsu puse, par atsevišķo maksu, varam piedāvāt meistaru, kas palīdzes salikt, uzstādīt un palaist to ko jūs nopērkat. Izvēlēties akvāriju, plauktu vai citu preci jūs varat, tikai skatot uz bildes Internet katalogā.
4. Ir brīva stāvvieta, pie veikalā iebraukums sētā zem ķieģeļa, mūsu klientiem var stāvēt, kamēr viņi atrodas veikalā.
5. Cenas veikalā var atšķirties no cenas mājās lapā, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem lūdzam savlaicīgi taisīt pasūtījumu caur mūsu mājaslapu un tikai tad braukt pēc pasūtījumā.
6. Akcijas veikalā var atšķirties no akcijām Internetā. Akcijas preces mājaslapā ir pieejami tikai pēc mūsu apstiprinājumā, veikalā jūs vienmēr varat dabūt šo preci par standarta cenu, bet akcijas cenu tikai pēc pasūtījumā apstiprinājuma.
7. Veikalā ir tikai 70% no tā, kas ir, piedāvāts mūsu Internet katalogā, tāpēc braucot pie mums uz veikalu var gadīties, kā jūsu vēlama prece var nebūt uz vietas.
8. Zivtiņas, garneles un korāļi pagaidām nav uz vietas, tās preces tikai pēc pasūtījuma un atteikšana no tā pasūtījuma nav iespējami. Brīdinājums jauniem klientiem, var gadīties kā pēcapmaksa skaidra nauda būs neiespējami un mēs pieprasīsim no jums priekšapmaksu, tas ir dēļ tiem neatbildīgiem cilvēkiem, kuri pasuta zivtiņas, un pēc tam pārdomā to ņemt, bet zivtiņas jau ir sapakoti maisiņā.
9. Mūsu mājaslapā nav automātiska maksāšanas sistēma jo pasūtītas preces var nebūt, beidzas, vai ir bet brāķis. La jūsu maksājums būtu pareizais, mēs pārbaudām preces pieejamību un tikai tad sūtām jums rēķinu. Lūdzam nemaksāt pirms pasūtījumu apstiprinājumu!
10. Pie mums jūs varat samaksāt par preci skaidra nauda veikalā vai ar bankas pārskaitījumu saņemot rēķinu uz e-mailu. Kartes termināla mums nav. Preci var nopirkt uz rekvizītiem bet tikai ar priekšapmaksu, visi SIA saņem garantiju uz tehniku tikai 12mēn., fiziskas personas 24mēn.
 

Atteikuma tiesības

1. Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma (preču pirkuma interneta veikalā un ZOOveikalā) 14 kalendāro dienu laikā pēc attiecīgo preču piegādes. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

1.1. tiek piegādātas preces, kas tiek izgatavotas pēc Pircēja norādījumiem vai ir neaizstājamas lietas, vai pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ.
1.2. ja prece nav izmantota un iepakojums nav sabojāts.
1.3. ja prece nav ievēsta Latvijā tieši priekš klienta pieprasījuma.

 

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam ir pienākums iesniegt Pārdevējam aizpildītu un parakstītu atteikuma veidlapu . Pircēja pienākums ir septiņu dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam.
 Mūsu kontakti

+371 27770555

KONSULTĀCIJAS pa telefonu:

Darba dienās 11:00 - 19:00

Sestdien 11:00 - 16:00


Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli?