Vienmēr labas preces un labas cenas.
LVRU
Labdien cienījamais: apmeklētāj

Mani pirkumi:

0.00 €
TOP

JAUNUMI

AKCIJAS

Piegāde

Kontakti

Informācija

Lizings


Palīginformācija
Bieži uzdoti jautājumi

PDF grāmatas
DENNERLE Идеальные растения
DENNERLE Борьба с водорослями
JBL Обустройство аквариума
JBL Вода в аквариуме
SERA Healthy aquarium fish
SERA How to feed your tropical fish
JBL The right food for your fish

Produktu katalogs
Preces uz specpasūtījumu (53)
Zivis
Putni
Kaķi
Suņi
Profesionāla kosmētika suņiem un kaķiem (16)
Grauzēji
Bruņurupuči un rāpuļi
ZOO NEWS
Zirgs (17)
Aptieka mājdzīvniekiem un mājlopiem
Sanitāri higiēniskie līdzekļi (22)
Pretparazītu līdzekļi
Arhīvs (38)

Informācija

Cienījamie apmeklētāji!
Interneta veikals vienmer.lv cenšas palīdzēt preču izvēlē, šim nolūkam izmantojot atbilstošus video klipus. Informējam, ka piedāvātie video klipi nepieder mūsu mājas lapai, tie ņemti no plašsaziņas video portāla "You Tube". Tas darīts nolūkā uzskatāmi demonstrēt dažādu lietu, ierīču un aparātu uzbūvi, darbības principus un izskatu, tā ka iepakojuma krāsa un komplektācija var atšķirties no video klipā demonstrētā.
Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai arī attēlā var būt detaļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, to parametros vai komplektācijā iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.

 

Noderīga informācija:
1. Mūsu veikals atrodas Senču iela 2 (Rīga, LV-1012)
2. Lai arī veikals ir pavisam neliels (nemeklējiet lielu būvi), te ir absolūti viss, kas vajadzīgs zivīm un rāpuļiem, ieskaitot akvārijus (tilpumā līdz 450l) un terārijus.
3. Visas preces ir oriģinālā iepakojumā. Telpu šaurības dēļ nevaram uzskatāmi demonstrēt akvārijus un to paliktņus saliktā veidā. Viss atrodas ražotāja iepakojumos. Tādēļ izvēlēties akvāriju, tā paliktni vai citu preci varat, izmantojot mūsu interneta katalogu. Protams, pirms pirkšanas iespējams iepakojumu atvērt un aplūkot preci, vai viss kārtībā un atbilst pavaddokumentiem. Plauktu, filtru, avārija iekšējā aprīkojuma u.c. montāžu veic pats pircējs, vadoties pēc norādēm pavadošajā instrukcijā. Par atsevišķu samaksu varam piedāvāt meistaru, kas palīdzēs salikt, uzstādīt un palaist nopirkto ierīci vai iekārtu.
4. Pie veikala ir brīva stāvvieta. Neraugoties uz aizlieguma zīmi, mūsu klienti drīkst iebraukt sētā un novietot savu auto tik ilgi, kamēr atrodas veikalā.
5. Cenas veikalā var atšķirties no cenām mājaslapā, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, lūdzam vispirms veikt pasūtījumu mūsu mājaslapā un tikai tad braukt tam pakaļ.
6. Akcijas veikalā, iepērkoties pa tiešo bez iepriekšēja pasūtījuma mājaslapā, var atšķirties no internetā izsludinātajām akcijām. Veikalā Jūs vienmēr varēsiet nopirkt preci par standarta cenu, bet par akcijas cenu vienīgi pēc pasūtījuma apstiprinājuma mūsu mājaslapā.
7. Tā kā veikalā atrodas tikai ap 70% no tā, kas piedāvāts mūsu interneta katalogā, tad var gadīties, ka Jūsu izvēlētā prece nebūs uz vietas, ja pirms braukšanas uz veikalu nebūsit to pasūtījuši mūsu mājaslapā.
8. Zivtiņas, garneles un koraļļi pagaidām nav uz vietas, šīs preces tiek sagādātas tikai pēc pasūtījuma (atteikšanās no veiktā pasūtījuma nav iespējama). Brīdinām jaunos klientus, ka šāda veida pasūtījumiem varētu tikt prasīta priekšapmaksa, lai izvairītos no nepatīkamas situācijas, kad prece ir sagādāta un iepakota līdzņemšanai, bet pasūtītājs pēdējā brīdī pārdomā.
9. Pircējus lūdzam veikt naudas pārskaitījumu par precēm tikai pēc mūsu sūtītā rēķina saņemšanas, kad esam pārbaudījuši preces pieejamību. Lūdzam nemaksāt pirms pasūtījuma apstiprināšanas!
10. Jūs varat samaksāt par preci vai nu skaidrā naudā veikalā, vai ar bankas pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas savā e-pastā. Kartes termināla mums nav. Preci var nopirkt, izmantojot rekvizītus, bet tikai pēc priekšapmaksas. Iegādātās tehnikas garantijas laiks fiziskajām personām ir 24 mēneši, bet SIA – 12 mēneši.


Atteikuma tiesības.
1. Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma (preču pirkuma interneta veikalā un ZOOveikalā) 14 kalendāro dienu laikā pēc attiecīgo preču piegādes.
2. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības
2.1. ja piegādātās preces tikušas izgatavotas pēc pircēja norādījumiem vai ir tādas, kuras pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ,
2.2. ja prece izmantota un iepakojums sabojāts,
2.3. ja prece ievesta Latvijā tieši pēc klienta pieprasījuma.
3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, pircējam ir pienākums iesniegt pārdevējam aizpildītu un parakstītu atteikuma veidlapu un septiņu dienu laikā no šī brīža atgriezt preci pārdevējam.Mūsu kontakti

+371 27770555

KONSULTĀCIJAS pa telefonu:

Darba dienās 11:00 - 19:00

Sestdien 11:00 - 16:00


Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli?